🎣OZNÁMENÍ O DOVOLENÉ: V termínu 29. 8. – 5. 9. máme dovolenou. Objednávky vyřídím ihned po návratu. Děkuji za pochopení.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-PÁ 15-17 / 20-22
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
04.04.2025
JAK VYROBIT DIPOVACÍ OLOVO
Vážení zákazníci výroba dipovacího olova je uvedená ve zdejším videu.                                              číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Rybařská bižuterie
  3. SPLÁVKY
  4. SPLÁVKY NA ŘEKU
  5. Bacci - Splávek Piastra piccolo 1g

Bacci - Splávek Piastra piccolo 1g

Jemný plochý lízátkový splávek pro precizní prezentaci nástrahy v mírném proudu

Potřebujete zpomalit nebo úplně zastavit montáž v mírně tekoucí vodě a běžný kulatý splávek vám proudem neustále poskakuje a vyjíždí na hladinu? Jemný plochý splávek Bacci Piastra piccolo 1g nabízí m... celý popis
89 Kč
/ ks
74 Kč
bez DPH
Číslo produktu:BC-SPP-1G
Kompletní specifikace

Potřebujete zpomalit nebo úplně zastavit montáž v mírně tekoucí vodě a běžný kulatý splávek vám proudem neustále poskakuje a vyjíždí na hladinu? Jemný plochý splávek Bacci Piastra piccolo 1g nabízí maximální citlivost a stabilitu lízátkového profilu přenesenou do kategorie ultra lehké říční plavané.

🪵 Materiál tělaVýběrová balsa
🎯 Typ splávkuLízátkový (Plochý - piccolo)
⚖️ Gramáž / Nosnost1,0 g
🌊 UrčeníMírný proud / Mělké úseky

📐 Konstrukční detaily a výhody:

  • Jemný hydrodynamický disk: Speciální zúžený tvar klade proudící vodě nulový odpor. Splávek stabilně sedí v proudu, nevystřeluje a umožňuje precizní kutilské vedení montáže i na velmi mělkých místech.
  • Ocelový nebo grafitový kýl: Prodloužený stabilizační kýl drží tělo splávku v dokonalé svislé poloze, i když s nástrahou lehce pracujete a přibržďujete ji.
  • Skvělá čitelnost záběru: Tenká, zářivě zbarvená anténka klade rybě minimální odpor při záběru, přičemž je skvěle viditelná i při čeření hladiny.
  • Odolný ochranný lak: Vícevrstvý prémiový povlak brání balsovému dřevu nasáknout vodu, což zajišťuje konstantní 1g nosnost po celou dobu lovu.

🎣 Taktika lovu a prezentace v mírném proudu

1
Krátkodobé přibržďováníPři splouvání mírným proudem montáž občas citlivě přidržte na napnutém vlasci. Nástraha se ode dna lákavě přizvedne a splávek Piastra piccolo se přitom díky plochému profilu nenakloní ani nezanoří.
2
Lov opatrných rybNízká gramáž 1g je ideální pro lov plotic a cejnků na jemné kutilské nástrahy (např. jednoho dva masné červy, pinky nebo kuklu). Splávek neklade při potopení téměř žádný odpor, což eliminuje opatrné vyplivnutí nástrahy.
💡 Tip pro jemné vyvážení montáže: Pro ultra jemný lov s 1g splávkem doporučujeme rozložit zátěž řetízkově. Hlavní skupinu bročků (cca 0,7 g) umístěte do horní části, a zbylých 0,3 g rozdělte do 2 až 3 drobných kutilských bročků rovnoměrně k návazci. Tím docílíte přirozeného, pomalého propadávání nástrahy sloupcem v proudné vodě. Ideální pro lov s bičem, děličkou nebo boloňkou.
Zboží zařazeno v kategoriích
KDE MĚ NAJDETE

VČELAŘSKÁ 505/3

OSTRAVA-PETŘKOVICE 72529

JEDINÉ RYBÁŘSKÉ POTŘEBY OTEVŘENY DO 22 HODIN.

 

 

KONTAKTY
Ryvafishing.com
Valentin Rybář
Valentin Rybář
PO-PÁ 15-17 / 20-22
RYVAFISHING.COM-VŠECHNA PRÁVA
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz

Vítejte v rybářském e-shopu Ryvafishing.com! Specializujeme se na potřeby pro sportovní rybolov se zaměřením na přívlač, feeder, plavanou a sumcařinu. Naší hlavní doménou je kompletní vybavení a chemie pro domácí výrobu gumových nástrah a odlévání olověných zátěží. Nabízíme vysoce kvalitní formy na olovo, tekutou gumu (plastisol), pigmenty, třpytky a veškerý materiál, který pro vlastní tvorbu nástrah potřebujete. Kromě prodeje zajišťujeme také profesionální pozáruční servis a opravy rybářských prutů i navijáků všech světových značek přímo v naší provozovně v Ostravě-Petřkovicích. Nakupte kvalitní rybářské potřeby od specialistů.